Apie mus

UAB „Gedvalda“  įkurta 2013 m. Pagrindinė įmonės veikla – įvairios paskirties statinių projektavimas.
Įmonė taip pat teikia pastatų pridavimo tinkamais naudoti, pastatų kadastrinių matavimų (inventorizacija) ir pastatų energetinio naudingumo sertifikavimo paslaugas. Įmonė įsikūrusi Šiauliuose, tačiau darbus atlieka ne tik Šiauliuose ar Šiaulių rajone, bet ir aplinkiniuose rajonuose (Kelmės r., Radviliškio r., Joniškio r., Pakruojo r. ir kt.).

Nors įmonė įkurta nesenai, joje dirba savo srityje didelę patirtį turintys specialistai.  Įmonės darbuotojų kolektyvą sudaro įvairaus amžiaus darbuotojai, kurie visą savo gyvenimą dirba projektavimo ir statybos srityje. Mūsų kolektyvas turi sukaupęs ilgametę patirtį projektuojant individualius gyvenamuosius namus ir kitos paskirties pastatus. Įmonės specialistai nemažai dirbę su ūkininkais, kuriems projektavo įvairios paskirties pastatus ir inžinerinius statinius, tokius kaip tiršto mėšlo mėšlidės, skysto mėšlo lagūnos bei silusinės.

Sklandų, greitą ir kokybišką darbą užtikrina įmonės kolektyvo turimos žinios, patirtis ir noras kiekvieną karta pilnai pateisinti užsakovo lūkesčius.

Mūsų  įmonės vizija – patikimumas ir aukšta paslaugų kokybė, siekiant patenkinti mūsų klientų poreikius. Siekiame nuolat tobulėti ir drąsiai priimame naujus iššūkius.

A. Mickevičiaus g. 3, Šiaulių m., Šiaulių m. sav.
Mob.: 861268317