Ūkininkams

UAB „Gedvalda“ kolektyvas turi patirties dirbant su ūkininkais, kuriem projektavo įvairios paskirties pastatus. Mes projektuojame:

Skysto mėšlo lagūnas

Mes projektuojame skysto mėšlo lagūnas panaudojant gumos pagrindo HDPE geomembraną. Geomembranos praktiškai nelaidžios jokiems skysčiams ir yra atsparios agresyviems chemikalams. HDPE geomembrana itin atspari įvairiems chemikalams, mechaniniams pažeidimams ir ilgaamžė. Geomembrana ekonomiškiausias sprendimas įrengiant gyvulių srutų kaupyklas. Parenkame geriausią vietą sklype, apskaičiuojame reikalingą lagūnos tūrį, gabaritus ir mėšlo šalinimo būdą. Mes bendradarbiaujame su HDPE geomembranos gamintojais Lenkijoje ir Vokietijoje, todėl galime už prieinamą kainą pristatyti Jums reikalingą kiekį geomembranos į statybos objektą. Lagūnos tipo skysto mėšlo kaupykla šiai dienai yra pigiausias pasirinkimas kaupti srutas. Rekomenduosime įmones, kurios gali įrengti visą lagūną, nuo iškasimo iki naudojimo, arba tik suvirinti pristatytą geomembraną, jeigu taip pageidausite. Kreipkitės į mus ir mes rasime optimaliausia sprendimą įrengiant Jūsų skysto mėšlo lagūną.

Gelžbetoninius rezervuarus

Kadangi, ne visada gruntinės sąlygos leidžia projektuoti lagūnos tipo mėšlo kaupyklas, mes taip pat projektuojame gelžbetoninius monolitinius arba surenkamus rezervuarus. Apskaičiuojame reikiamus gabaritus, nustatome geriausią vietą ir apsprendžiame srutų šalinimo technologiją. Gelžbetoninių rezervuarų įrengimo kaina yra didesnė, nei lagūnos tipo su HDPE geomembrana kaupyklos, tačiau gelžbetoniniai rezervuarai pasižymi ilgaamžiškumu ir tvirtumu.

Kitos paskirties pastatus

Mes taip pat projektuojame kitos paskirties pastatus skirtus ūkio reikmėms. Projektuojame silosines, gežbetonines mėšlides, talpyklas įvairioms medžiagoms. Taip pat projektuojame gyvulių laikymo fermas, veršides, sandėlius ir garažus. Atliekame jau esamų pastatų rekonstravimo, kapitalinio ar paprasto remonto projektus.

A. Mickevičiaus g. 3, Šiaulių m., Šiaulių m. sav.
Mob.: 861268317